Logo Tantralife

Škola partnerství a tantrických masáží

Ohlasy z kurzů masáží

Ohlasy na Kašmírskou masáž


Ahoj Vlasti,
chtěl jsem poděkovat za super zážitek, bylo to vše moc fajn užil jsem si to. Opravdu nádherný narozeninový večer. Ještě jednou děkuji, lidi v pohodě - dobrá skupina. Moc se to celé povedlo. Kašmírská tantra masáž je zajímavá, zase trochu něco jiného. Celé super.
Martin (25.7.2013)
S pozdravem,
AnnaAhoj Vlasti,
děkuji za pěkný večer, bylo to super!
Potřeboval bych asi takovéto kurzy častěji, ráno jsme měl o 3 kila méně :-)
JanDíky i za seminář, byl skvělý. Myslím, že si ho užili všichni a všem něco nového přinesl. Určitě chci zas!!
Jolana

Další ohlasy


Chtěla bych moc poděkovat Tobě i Vítkovi za seminář v Kounově. Dostala jsem mnohem víc, než masážní techniku.... Na žádném jiném semináři jsem nezažila takhle laskavý, osobní a přitom profesionální přístup. Jste oba úžasní a moc hezky se doplňujete. Ještě jednou díky za všechno... H.S.Krásný den Vlasto a Vítku, ještě jednou děkuji za úžasný a pro mě poučný víkend Tělo je chrám duše. Obdivuji Vás za vaši otevřenost a pochopení pro druhé. Prožít si své narození a přitom cítit vše, co se v tu chvíli odehrává, když je člověk dospělý, je opravdu až neuvěřitelně krásné. Julie

Jinak chci poděkovat tobě a Vítkovi za úžasný kurz, který jste provedli. Dalo mi to mnohem víc, než jsem čekala. Doufám, že se mi jednou podáří se stát tak unikátní masérkou, jakou jsi ty.
S pozdravem,
AnnaAhoj Vlasti, Vítku,
díky za kurz. Líbila se mi na něm klidná a přátelská atmosféra, ale ze všeho nejvíc si vážím vašeho osobního přístupu a zájmu a vaší snahy člověka pochopit a pomoct mu, být tam pro něho, když to potřebuje.
Děkuju, že jste mi pomohli ukázat, že i ve mně je spousta energie, a podpořit mě v prvních krocích při jejím objevování, vnímání a přijímání.
A děkuju i za poznámky při jídle a při veèerním povídání, které mě inspirovaly, abych se zamyslel nad tím, kam se chci dostat.

Trochu sebejistější,
ErikAhoj Vlasti,Vítku
Po Vašem kurzu vše v pořádku, doma v pohodě, jako vždy po víkendu pěkná noc, použil jsem prvky z Kundalini masáže a moc se to líbilo. I mùj učitel španělštiny mi řekl, že jsem byl na hodině živý a plný energie (cítil jsem se před kurzem už dost unaveně?!)

Opět mám v srdci užasný zážitek, který tam bude už navždy.
HonzaVlasti, Vítku
Ještě zpět k víkendu - že jsi ty hvězda, to vím už dávno a že je Vítek profík se mi znovu potvrdilo o víkendu. Měli jste to moc dobře připravené. Až mě to dojímá, jak jste takoví vnímaví a zaujatí. A jak to máte detailně připravené. Oceňuji kolik času tím trávíte.
Každopádně chci zdùraznit, že se mi líbí - jak to vedete a jen tak dále.

Jídlo výborné, má na mne čistící efekt.
TerezaVlasto, Vítku
Nádherné zážitky z kurzu ve mně ještě znějí a doufám, že ještě nějakou dobu znít budou. Moc ti za ně děkuji a doufám, že se v dohledné době znovu uvidíme na nějaké další skvělé akci.

Zdravím Vás NAMASTE, objímám
PavelAhoj Vlastinko,
ještě jednou moc děkuji za krásný víkend, který jste pro nás připravili.
JaninaAhojky Vlasti,
chci Ti poděkovat za krásný víkend, bylo tam nádherně, ještě to ve mně doznívá, naplnilo to moje očekávání, myslím si, že jsme se sešli skvělá parta. Zase jsem se posunula o kus dál, a pochopila tantru hlouběji. Ještě jednou děkuji.
MargiAhoj Vlastik,
tak som uz stastne doma a velmi,velmi spokojny. Este raz sa Ti chcem pekne podakovat, za vsetko co si pre nas urobila. Velmi si to cenim. Bol to skutocne skvely vikend, po kazdej stranke.
Dakujem, IvoLiebe Patricia,
ich bin noch ganz erfüllt vom Wochenende und kann das, was mich noch bewegt, gar nicht alles aufschreiben. Jedenfalls nochmals vielen lieben Dank, dass Du mir zu diesem wunderschönen, einmaligen Erlebnis verholfen hast.
Martin