Logo Tantralife

Škola partnerství a tantrických masáží

O nás

Kdo jsme?

Patricia a Vítek

Potkali jsme se v roce 2006 na výcviku tantra masáží. Cesta Patricie v té době směřovala od léčebných masáží (přes 15 let) k tantrickým (přes 7 let) a Vítkova cesta vedla přes jógu (přes 15 let) k tantře (přes 10 let).

Naše silné energie, které nás k sobě později přitáhly, při setkání na dvouletém tantrickém výcviku, nás spojily v pár. Naše soužití stvrzujeme každoročním keltským rituálem, jehož přípravu a organizaci rovněž nabízíme párům, jako inspiraci k plnějšímu soužití v oboustranné dohodě.

Co vás naučíme?


Ukážeme vám, jak se lze osvobodit od nefunkčních vzorců a strachů.

V našich společných kurzech partnerství, komunikace, tantry a masáží vás ukážeme cestu, jak se lze osvobodit od zažitých nefunkčních vzorců a strachů, které svazují vás a vaši životní energii a jak využít tuto osvobozenou energii k plnějšímu a životu v radosti, k bezpečnému prožívání (nejen) intimity naplno a bez obav, jak sami se sebou tak v páru.

Naše zkušenosti

V Borku pod Troskami Naší silnou stránkou je schopnost skvělé komunikace, skrze niž jsme schopni vám srozumitelně a jasně vysvětlit a předat principy úspěšného soužití sám se sebou či v páru.

Neméně důležitá je naše silná empatie, zkušenost při práci s tělem i psychikou, vcítění se a radost z pomoci a podpory vám, vašemu léčení a vašemu prožívání.

Naučíme vás, jak obohatit váš současný či potenciální vztah využitím prvků tantrické masáže, dechových technik a tantrických praktik. Zařadili jsme je do našeho každodenního života a máme s nimi velké zkušenosti, které vám můžeme předat a pomoci vám žít život naplno, radovat se každý den z probíhajích změn a naplňování vaší cesty.

PATRICIA

Patricia Narozena v Hradci Králové ve znamení Blíženců. Vystudovala jsem FFUK v Praze. Vedle výuky skupin se od roku 1994 se intenzivně věnuji masážím a masérským technikám.

Prvním pomocníkem na mé cestě v léčení, uzdravení a poznání sebe sama byla makrobiotika z pohledu Institutu celostní medicíny v Praze od roku 1997. Energeticky vyvážená strava mě přivedla k další práci na sobě, k Dornově metodě, regresní terapii, reflexologii, rodinným konstelacím, tantra józe a hlavně k tantra masážím, které se staly mým koníčkem a životním posláním.

Zakladatelka masážního studia Tantra Patricia

Jsem zakladatelkou Tantralife – školy tantrických masáží a masážního studia Tantra Patricia v Praze. Moje první „pilotní“ kurzy proběhly v roce 2008/09. Byly to tantrické a ajúrvédské masáže pro maséry, úvod do tantry pro ženskou skupinu a intenzivní víkend tantry pro maséry.
Na jaře 2010 byl úspěšně zakončen třetí ročník certifikačního kurzu pro tantra maséry v rozsahu 120 hodin. Na programu jsou nově tantrické prožitkové víkendy pro páry a jednotlivce, kteří chtějí obohatit svůj intimní život.

Certifikát SkyDancing Certifikát Deeper Tissue

VÍTEK

Vítek Narodil jsem se ve Frýdku, když slunce stálo ve znamení Panny, s ascendentem v Kozorohu, se silným vlivem Štíra (Pluto na Slunci). Astrologicky směřuje moje cesta z Vodnáře do Lva a dle čínského horoskopu jsem tygr. Profesně pak IT specialista v oblasti informačních systémů a komunikace.
Co mě přivedlo k tantře? Před více než 15 lety jsem se začal aktivně cvičit jógu, která mi přináší dobrou kondici, schopnost vnímání a využití energií, cestu souladu tělesného a duchovního vývoje. Po prvotním nadšení úspěchy v józe jsem chtěl dále využívat potenciál probuzeného těla, které chápu jako chrám naší duše.

>15 let aktivních zkušeností s jógou >10 let s tantrou

Touha naplnit život více radostí a potěšením mě přivedla k tématům jógy, tantry, spojení mužského a ženského principu, k možnostem rozvoje jak v osobní, tak v partnerské rovině.

V „novém tisíciletí“ jsem se proto zúčastnil mnoha tantrických seminářů a seznámil se snad se všemi učiteli tantry, kteří u nás vedou kurzy. Všem jsem za tato setkání vděčný, zejména děkuji Johnu Hawkenovi, u kterého jsem mj. absolvoval jeho základní i pokročilý tantrický výcvik a školu tradičních šamanských principů léčení nativních obyvatel Ameriky. Obohatila mě i dvouletá zkušenost se cvičením Tai Chi rodiny Yang, kde jsem našel prakticky využívanou podstatu flexibility a vyrovnanosti a zapojení energetických principů do fyzického cvičení s bojovými prvky.

Vyzkoušel jsem si, že tantra je královskou cestou k osvobození se a k rovnováze, umožňující spojit zemi a nebe v nás, přináší nám posvátnou sexualitu jako úžasný zdroj pozitivní energie s obrovským potenciálem, který bohužel většina z nás neumí využít. Mám radost, když vnímám společné roviny spojující různé systémy a snažím se využít to nejlepší z nich pro další rozvoj, svůj i ostatních.

Po setkání Vlastou—Patricií jsme se s radostí a pokorou pustili do zkoumání možností, které tantra nabízí a pravidelně trénujeme tantrické techniky, jak párové, tak cvičení pro osobní rozvoj a v našich kurzech vám naše zkušenosti budeme s láskou a taktem předávat.

Certifikát SkyDancing