Logo Tantralife

Škola partnerství a tantrických masáží

Kurzy

Seznam našich nadcházejících kurzů od nejbližších k nejvzdálenějším.

Pro získání masérského certifikátu Tantralife je potřeba projít celý výcvik skládající se z pěti certifikačních kurzů o stoupající odbornosti. Na začátku popisu kurzu najdete, o jaký se jedná díl a stučně popsanou tematiku. Tyto kurzy jsou určené i pro zájemce o masáže, co nechtějí certifikát, a není potřeba žádná předchozí zkušenost.
Oproti tomu tantrické výukové a prožitkové semináře se zpravidla blíže věnují jedné technice nebo tématu a většinou na sebe nenavazují.

Výuka tantra masáží

00. 12. 2018

Výuku tantrické masáže, konzultace a individuální tréninky a organizaci tantrických zážitkových večerů nabízím stále a to na základě vaší individuální poptávky, kterou můžete zaslat na email: vlastapatricia@gmail.com případně přes firemní facebook: https://www.facebook.com/tantralife.cz/ nebo na tel: 604 982 713 Profesionální skupinový výcvik tantrické…

Kurzovné: 0 Kč/osoba
Místo konání: Praha 9
Lektoři: Patricia

Proběhlé kurzy

Šiva a lingam masáž

Prožitkový víkendový kurz tantrické masáže muže
16.2.- 17.02.2018
pátek 16.2. od 18-22 hodin
sobota 17.2. od 10-22 hodin

Pojďte se s námi naučit umění jak potěšit muže.
Tento víkendový seminář bude věnován specifikům masáže muže, ale na své si přijdou i ženy, jak při objevování zón na těle šivy (muže) tak při přijímání masáže. Hlavní večerní program bude věnován mužům.
Budeme se věnovat těmto tématům: Tantrická intimní masáž muže. Léčení a potěšení lingamu. Intuitivní masáž. Polarita muže a ženy.
Budete se učit dávat a přijímat doteky nejen v roli masérů, ale také proto, abyste mohli získané vědomosti a zkušenosti využít v běžném životě, ve vztahu. Zaměříme se i na vaše vnímání, prožívání a sdílení.
Na kurz není dovoleno vodit domácí mazlíčky.


Uplynulé termíny:


Tělo miluje dotek

Prožitkový víkendový kurz profesionální tantra masáže DÍL I
20. 1. 2018 10-21 hodin
21. 1. 2018 10-15 hodin

Přijďte se s námi naučit umění doteku a užít si jeho přijímání i dávání. Zveme začátečníky i mírně pokročilé a rovněž páry. Kurz je určen i pro masérky a maséry.
Naučíme vás rituál tantrické masáže a zároven zlepšit komunikaci zejména s pomocí doteku, společných prožitků.

Co vás čeká?
Úvodní kurz bude zaměřen na různé techniky doteku, jejich vnímání a rozvíjení, na uvolňování napětí v těle a v mysli. Naučíme vás rituál tantrické masáže, který využijete jak v soukromí, tak i při profesionální masáži.

Součástí kurzu budou různá uvolňovací, dechová a bioenergetická cvičení, která pomohou spojení s vaším tělem a tím, co vám říká. Tanec, sdílení v kruhu, uvolnění se do dobré nálady, kterou umocní individuální péče lektorů vytvoří živou skupinu plnou energie a krásných prožitků.


Uplynulé termíny:


Tělo je chrám duše

Ve 4.workshopu školy Tantra masáže vás provedeme těmito tématy:
Práce se záměrem. Pokročilé techniky masáže yoni a lingamu. Velký tah pro muže. Korunní masáž - tj. masáž mezi 5. až 7. čakrou v oblasti krku, obličeje a koruny, která vás dostane do další dimenze prožitku.
Kurz je určen pro pokročilejší účastníky.
Pátek 15.9. 2017 18-22 hodin.
Sobota 16.9.2017 10-21 hodin.


Uplynulé termíny:
• 15. 09. 2017 - 16. 09 2017


Kašmírská masáž; 4.dimenze

Kašmírská masáž. Masáž joni a 4.dimenze. Rozšířený sexuální orgasmus muže.
Ve 3.díle Školy tantrické masáže se naučíme postup Kašmírské masáže a masáž nazvanou Čtvrtá dimenze. To je masáž obličeje, úst, dutiny ústní, nosu, uší.
Budeme dále prozkoumávat možnosti práce se sexuální energií u mužů při rozšířené masáži lingamu a u žen při masáži joni.
Kurz je pouze pro pokročílé.
Zájemci pouze o Kašmírskou masáž, kteří se neúčastnili předchozích dílu, ale mají znalosti z tantrické masáže mohou přijít, jejich část kurzu bude v pátek večer a v sobotu dopoledne za cenu 2000Kč.
Kurz se koná pro mininimálně 6 účastníků se zaplacenými zálohami do 30. 12. 2016


Uplynulé termíny:
• 13. 01. – 14. 01. 2017


Joni a lingam

18. 11 večer + 19.11. 2016
Druhý díl kurzu profesionální tantrické intimní masáže, ve kterém vás zasvětíme do tajemství ženské intimní masáže. Mužskou intimní masáž rozšíříme o léčivou masáž prostaty. Každý účastník bude masáž přijímat i dávat. Kurz se koná v Praze 9 od pátku 18.listopadu od 18 hod. Možnost přespání na penzionu za 400Kč/osoba/noc. Kurzovné je bez stravy.


Uplynulé termíny:


Rituál tantrické masáže

Sobotní opakovací trénink rituálu tantrické masáže.
Koná se od 10.30 - 16 hodin.
Pro více informací prosím volejte +420 604 982 713

Rituál tantrické masáže v tom správném podání, dávaný v úctě a napojení je již sám o sobě hluboký zážitek. Je tak silný, že je schopen "nastartovat" energetické vnímání a celý tento prožitek určuje kvalitu následné tantrické masáže. Lze použít i samostatně, či některé jeho prvky pro partnerské masáže. Patricia,lektorka a masérka s dlouholetou praxí v tantrických masážích vás zve k prožití i nácviku toho, jak by měl takovýto rituál vypadat, s vysvětlením, co obsahuje a proč.
Tento trénink je opakovací, znamená to tedy, že si můžete přijít zopakovat, co jste se naučili v jiném kurzu, potřebujete to osvěžit a vyzkoušet v praxi. Případní nováčci, volejte prosím, domluvíme se osobně. Pro přihlášku i poptávku použijte prosím on-line formulář


Uplynulé termíny:


Tantrická intimní masáž

Kurz tantrické intimní masáže včetně úvodního rituálu pro maséry.
Naučíme vás postup zahajovacího rituálu a následně postup tantrické intimní masáže muže.(masáž lingamu). Vyzkoušíte si masáž v praxi pod naším vedením a vysvětlíme vám prinicipy tantrické masáže. Kurz se koná v Praze od pátku večer do soboty 22 hodin. Je vhodný pro začátečníky i mírně pokročilé.Možnost přespání ve vlastním spacáku za 180Kč/noc v místnosti konání kurzu. Kurzovné je bez stravy. Osvědčení (ne certifikát) o absolvování kurzu je možné.

Kurzu se mohou zúčastnit páry. Kurz je pro max.6 osob. Cena při 2 osobách je 5000Kč za osobu. Cena od 3 platících účastníků je 3500Kč za účastníka.


Uplynulé termíny:


Joni masáž a 13.komnata

Prožitkový víkendový kurz tantrické masáže ženy
22. - 23. 04. 2016

Pojďte se s námi naučit umění jak naladit a potěšit ženu.
Pro muže-masáž 13.komnaty,tj.specifika anální masáže a léčení prostaty.
Tento víkendový seminář bude věnován specifikům masáže ženy, muži zde mají jedinečnou příležitost pochopit, jak odlišný je svět žen a jak se jich dotýkat.
Budeme se věnovat nejen ženám, naučíme vás i masáž prostaty mužů a následujícím tématům:
Specifika intimní masáže ženy a její vnímání. Techniky masáže joni. Léčení a potěšení joni. Polarity a sjednocení. Probouzení smyslů a smyslnosti. Masáž čaker. Prohlubování intimity při masáži.
Anální masáž a její specifika. Polarita a masáž prostaty.
Soustředíme se na uvědomění si své základní energie, její kultivaci a osvobození od převzatých nepřirozených omezení, propojení energie s radostí a každodenním životem.


Uplynulé termíny:
• 22. 04. - 23. 04. 2016


Smyslný rituál smyslů

Večerní workshop pro páry i jednotlivce, v němž odhalíte hloubku prožitků, jež vám poskytuje vašich 5 smyslových orgánů. S partnerem se vedle toho obdarujete i speciální tantrickou minimasáží.
Začátek v pátek v 18 hodin
Konec pátek 22 hodin.


Uplynulé termíny:


Večer splněných přání pro muže

Zveme vás na tantrické setkání určené nejen mužům, kteří se chtějí setkat s hlubinou svých přání ale i ženám, které muže budou večerem provádět a rády poodhalí tajemství mužských přání. Workshop bude kromě hlavního tématu obsahovat meditaci, tanec a společné sdílení.
Je určen pro páry či jednotlivce, ideální je přihláška ve dvojici.
Místo konání: Praha 9, Rajská zahrada, pension Fox
Čas: neděle 10. 1. 2016, 16 - 20 hodin
Cena za pár: 2200,-
přihláška po 5.12 cena 2500,- za pár


Uplynulé termíny:
• 10. 01. 2016


Dotek tantry-dotek lásky

16.-18.10.2015 Zveme Vás na víkendový opakovací a pokračovací kurz tantrické masáže, zahrnující oblíbenou intimní masáž pro ženy a muže. Soustředíme se na prozkoumávání posvátné sexuality, na pocity těla a přeneseme se skrze ně hlouběji do nitra, ke své duši a jejímu poselství.
Vysvětlíme vám zásady tantrické sexuality a vyzkoušíte si tantrickou masáž v praxi pod naším vedením, je důležité umět jak dávat tak přijímat.
Kurz se zaměřením na mírně pokročilé techniky se koná v Praze od pátku večer do neděle dopoledne.
Účastní se páry i jednotlivci ve vyrovnaném počtu, můžete se těšit na bezpečný prostor malé skupiny.
Kurzovné je bez stravy.


Uplynulé termíny:


Emocionální mapa těla

Ve druhém díle se dozvíte, jaké jsou možné příčiny blokací energie ve vašem těle. Prozkoumáme, co brzdí vaši radost, vyjádření se a procítění proudu životní energie. Po troše teorie budeme zkoumat "emocionální mapu“ těl parnterů. Vytvoříme tak společně velmi praktickou pomůcku pro váš každodenní život.


Uplynulé termíny:


Partnerská komunikace a dotek

NA KURZ JE NUTNÉ SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM!
V odlehčeném prázdninovém období vás zveme na cyklus večerů určených pro partnery, kterým není lhostejný osud jejich vztahu.

Seznámíme vás se základními principy, bez nichž spokojený vztah nemůže existovat. Je dobré se v postupných krocích a včas naučit, jak vnést více radosti a harmonie do svého vztahu a prožívat s partnerem/kou více potěšení.

Naučíme vás komunikovat tak, abyste uměli srozumitelně vyjádřit svá přání a své potřeby, stejně jako citlivě sdělit svoje hranice. Vysvětlíme, proč jsou někdy doteky důležitější než slova a co nám mohou sdělit.
Vyzkoušíme si, že komunikace funguje jen jako obousměrný proces, bez naslouchání a porozumění květ partnerství uvadá.
Je lepší umět stát na zemi a umět si užívat přítomnost, než zbytečně trpět po ztrátě růžových brýlí.


Uplynulé termíny:


Masáž joni v kruhu žen

Tantralife vás zve na sobotní CELODENNÍ WORKSHOP s nevšedním tématem:
MASÁŽ JONI pouze V KRUHU ŽEN
*Tento workshop je určen pro ženy.
*Zveme také tantrické masérky, které si mohou v bezpečném prostředí a pod odborným vedením vyzkoušet přijímat intimní tantrickou masáž od ženy a zároveň i trénovat „dávání„ této masáže ženě.
*Na kurzech se cvičí v páru s mužem a nemáme tak možnost si masáž vyzkoušet dávat.
*Kromě tantrické celostní masáže včetně intimní masáže joni nás čekají speciální cvičení k procítění svého středu, dělohy, k poznání síly vlastní sexuální energie.
*Samozřejmostí je otevřené sdílení v kruhu žen, tanec,krátké meditace, potěšení a radost.
Předpoklady: částečná znalost tématu masáže joni, alespoň teoretická a již vyzkoušená v roli přijímající.
Kurzovné je bez stravy a ubytování. Záloha činí 500Kč


Uplynulé termíny:


Mužská setkání

Setkání pro muže, kteří chtějí vědět, jak si užít skvělý sex a jak udržet na uzdě svou ejakulaci.
Jak rozumět ženám, co a proč vám ženy neřeknou přímo. Poznat zásady fungujícího vztahu.
Společné budování mužské síly v kruhu mužů, jak najít smysl a poslání svého života a proč to není vztah.
Vyslechnout a být vyslyšen bez předsudků v bezpečí kruhu mužů, zastavit se a mít prostor pro sebe.


Uplynulé termíny:


Tantra – milující dotek II

Prožitkový víkendový kurz pro páry a jednotlivce

které chtějí strávit víkend spolu a věnovat se pouze sobě a rozvíjet svůj vztah. Jednotlivci pak, kteří se chtějí naučit umění tantrické masáže. (samozřejmě budou cvičit v páru, který bude na místě vytvořen)
Půjdeme dále do hloubky vašeho vztahu k sobě i k druhým pomocí bioenergetických cvičení a tantrického doteku v lásce a pozornosti

Mužům pomůže dávání vědomého doteku přiblížit se s důvěrou ženě, pečovat o ní a cítit se při tom dobře, zkontaktovat se s jejím tělem jako bránou k jejímu srdci a duši. Muži se naučí, jak přijímat více potěšení ve svém těle, rozpustí stará napětí a naučí se využívat svou sexuální energii kreativněji.
Pro obě pohlaví znamená tato zkušenost hluboké léčení, setkání s opačným pohlavím za přítomnosti lásky, odkrytí zranitelnosti, otevření se radosti a kontakt s tělesnem, láskou a duší.

Součástí kurzu budou různá uvolňovací, dechová a bioenergetická cvičení, která pomohou spojení s vaším tělem a tím, co vám říká. Tanec, sdílení v kruhu, uvolnění se do dobré nálady, kterou umocní individuální péče lektorů a výborné zdravé stravování, vytvoří živou skupinu plnou energie a krásných prožitků.


Uplynulé termíny:
• 20. 06. – 22. 06. 2014


Ženy sobě

Tantralife vás zve na prázdninový páteční půldenní workshop s nevšedním tématem: MASÁŽ JONI pouze V KRUHU ŽEN Čas konání: 9.30- 16hod Místo konání: Studio Patricia, Praha 9
Tento workshop je určen pro ženy, tentokrát zejména pro tantrické masérky, které si mohou v bezpečném prostředí a pod odborným vedením vyzkoušet přijímat nejen intimní masáž od ženy a zároveň i trénovat „dávání„ této masáže ženě. Na kurzech většinou cvičíme v páru s mužem a nemáme tak možnost masáž zažít blízkost ženy ani masáž od ženy ani si ji zkusit dávat ženě.
Kromě tantrické celostní masáže včetně intimní masáže joni nás čekají speciální cvičení k procítění svého středu, dělohy, k poznání síly vlastní sexuální energie. Samozřejmostí je otevřené sdílení v kruhu žen, tanec,potěšení a radost.
Předpoklady:znalost masáže joni, alespoň teoretická a vyzkoušená v roli přijímající.


Uplynulé termíny:
• 30. 08. 2013


Tělo je chrám duše II

Zveme vás k prožití pokročilých tantrických technik: rozšířený orgasmus, velký tah - Big Draw. Nově je na programu Tibetská tantrická masáž.
Součástí budou silná cvičení osobnostního rozvoje a ranní meditace. Kurz je otevřený pro jednotlivce či páry a předpokládá zkušenosti s tantrou a masážemi - volně navazuje na 5. díl školy tantra masáží.


Uplynulé termíny:
• 31. 05. – 02. 06. 2013


Tantrická magie I

Prožitkový víkend pro páry a jednotlivce váš naučí vědomému prožívání sexuality v bezpečném prostředí a v tantrické posvátnosti. Zkusíte si, že komunikace probíhá na vědomé i energetické úrovni. Prozkoumáte dotek dávaný i přijímaný, jako komunikační jazyk, jehož prostřednictvím lze sdělit mnohé a také z něj nemálo vyčíst a vycítit; lépe porozumíte sami sobě i partnerovi.
Naučíme vás, jak získané zkušenosti zahrnout do vašeho (zejména partnerského) života, jak komunikovat lépe a být spokojenější.
Tantrická magie podpoří vaše záměry, jasně zformulované a podpořené společným rituálem, který bude završením víkendu plného nových zážitků a poznatků. To vše vás přiblíží ke splnění vašich přání a přinese více radosti a potěšení do Vašich životů.

Páry, které jsou v pohodě a rády zkoušejí něco nového, si během tohoto kurzu také přijdou na své. V bezpečném prostředí si vyzkoušíte neobvyklé doteky a také své hranice. Víkendy, kdy se můžete věnovat jen sami sobě je čas, který se ještě mnohokrát zúročí, protože z intenzivních zážitků a zvýšené energie budete čerpat ještě mnoho dní po tantrickém kurzu a upevňovat základy svého vztahu.


Uplynulé termíny:
• 15. 03. – 17. 03. 2013


Tantra intimní

Prodloužený prožitkový víkend zaměřený na potěšení a intimní tantrické masáže ženy a muže. Masáž joni a masáž lingamu v hlubším tantrickém rámci. Naučili jsme se dávat a přijímat doteky tak, abyste je mohli sami snadno použít sami ve svém životě. Zaměřili jsme se na Vaše vnímání, prožívání a sdílení.


Uplynulé termíny:
• 28. 10. – 30. 10. 2011
• 05. 11. – 07. 11. 2010