Logo Tantralife

Škola partnerství a tantrických masáží

Články a média

Nahlédněte do našich článků v časopisech a jiných médiích. Píšeme nejčastěji do lifestylových magazínů a na tomto místě si můžete přečíst výběr z toho, co jsme napsali o tantře, našem studiu nabo mesážních kurzech.

Ezotera: Dotek v partnerství
Ezotera (4, 2012)

Poprvé jsme přispěli i do Ezotery, do čtvrtého čísla z minulého roku. Článek se zabývá klasickou ostýchavostí k dotýkání v páru a proč je velmi důležité mít tento aspekt zvládnutí v všednodenní samozřejmostí. Zmínili jsme se i o našich masážních kurzech Tantralife.

Stáhnout PDF


Regenerace (prosinec 2012)
Regenerace (prosinec 2012)

Do poslední Regenerace roku 2012 jsme přispěli článkem o partnerské komunikaci v páru. Partnerství je především zrcadlo našich vlastních tužeb a pocitů a to si musí oba v pátu uvědomit. Název článku zní deep diving, více, co to znamená?

Stáhnout PDF


Regenerace (srpen 2012)
Regenerace (srpen 2012)

Náš další článek se objevil v srpnové Regeneraci roku 2012 v tématu o letních láskách. Spolu s námi se k tématu vyjadřoval například MUDr. Radim Uzel nebo Prof. PhDr. Petr Weiss a my v článku uzavíráme celkovou čtveřici názorů.

Stáhnout PDF


Leták Tantra Patricia (2011)
Leták Tantra Patricia (2011)

Náš masážní leták z roku 2011, který rozdáváme na různých výstavách a akcích o masážích. Najdete tu ve stučnosti obecné informace o nás a nšem studiu včetně soupisu masáží, a to česky i v angličtině.

Zobrazit JPG


Regenerace (květen 2011)
Regenerace (květen 2011)

Další náš text se také objevil v roce 2011 v květnovém vydání časopisu Regenerace v článku nazvaném „Tantra po česku. Za lepším sexem, nebo k univerzu?” I díky článku přišlo rozhodnutí redakce udělat z tantry hlavní téma tohoto čísla.

Stáhnout PDF


Jóga Dnes (zima 2010)
Jóga Dnes (zima 2010)

O tantře jsme jako první jsme přispěli do tehdy nově vycházejícího časopisu Jóga dnes, zímního čísla roku 2010. Děkuji všem ženám, které po přečtení tohoto článku přišly vyzkoušet tantrickou masáž do našeho studia Tantra Patricia v Praze.

Stáhnout PDF